Siz Hayal Edin Biz Tasarlayalım ! Bilgi İçin İletişim Bölümünden Ulaşabilirsiniz.
  • Adres
  • İstanbul/Gaziosmanpaşa
  • recep@evimmutfakbanyo.com
  • 0212 618 90 92
  • Hafta İçi - 10:00 - 20:00
  • Pazar Açık

Projelerimiz

Banyo Dolapları

Açıklama

Farklı banyo dolap dekorasyonları için, tasarımın değiştirilmesi mümkündür. Banyonun genişlik veya darlığına göre küçük veya büyük olarak, sürgülü tasarım dolaplar, gömme dolaplar ve bunlar gibi tasarımlar kullanılarak banyo dolaplarının dekorasyonlarına canlılık katılabilir.

Banyo Dolapları Değiştirilmeden Nasıl Dekore Edilebilir?

Farklı banyo dolap dekorasyonları için bir diğer seçenek, dolapların değiştirilmeden farklı değişkenler kullanılarak dekore edilmesini sağlamaktır. Burada, dolaplara yapılacak cila, dolaplar üzerine yapıştırılacak olan şık detaylar, dolap bölmeleri arasına koyulacak minik biblolar ve bunlar gibi küçük detaylar, banyo dolaplarının değiştirilmeden dekore edilmesini sağlar.

Banyo Dolabı Dekorasyonlarına Fark Katmak İçin Neler Yapılabilir?

Farklı banyo dolap dekorasyonları konusunda yapılabilecek farklar;

  1. Cesaret edilemeyen renkleri banyo dolaplarında kullanmak, banyo dolabının farklı bir dekorasyona sahip olmasına neden olur.
  2. Banyo dolabının özel tasarımı, farklı bir banyo dolabı dekorasyonu olacaktır.
  3. Bireylerin kendi zevklerine göre resimler ve biblolar kullandığı banyo dolapları, farklı bir dekorasyon olmasına neden olacaktır.

Başlıca bu şekilde farklı dekorasyon önerileri belirtilmekle birlikte, her özel tasarım, çok farklı banyo dolap dekorasyonları sonuçlarının ortaya çıkmasına neden olacaktır.

Proje Yeri